Yaz Aylarında Neden S Hair Şampuan ve S Hair Sprey Kullanmalıyız?

Yaz Aylarında Neden S Hair Şampuan ve S Hair Sprey Kullanmalıyız?

Yaz aylarında güneşin cilt bariyerine verdiği zararı artık çoğumuz biliyoruz. Ne yazık ki güneş sadece cildimizi tahrip etmiyor. Bunun yanında deniz / havuz suyunun içerdiği maddelerin saçlara zararı büyük oluyor. Bu zarar bir de güneş ışınlarıyla birleşince zararı iyice artıyor maalesef. Bu yüzden yaz aylarında saç bakımına ekstra özen göstermemiz gerekiyor.

Yaz ayları saç yapısının en yıprandığı aydır. Güneşin zararlı ışınları deniz / havuz suyuyla birleşince saçı yıpratır ve saç tellerini sertleştirir. Bu yüzden denize ve havuza girdikten sonra mutlaka saçın durulanması tavsiye edilir. Saçta kalan klor ve tuz büyük zarara yol açarak saç tellerinizde kalıcı tahribata yol açabilir. Bu durumdan korunmanın en iyi yolu kaliteli bir şampuan ve bakım ürünüyle güneşin zararlı etkilerini minimuma getirmektir.

Deniz ve havuz çıkışı sonrası saçlarınızı tuz, klor, kumdan arındırmak için iyice yıkamak gereklidir. Bu yıkama işlemini yaparken kullandığınız şampuanınızın içerdiği maddeler çok önemli. Saçlarınızı ağırlaştıran zararlı maddeler içeren bir şampuan kullanırsanız saçlarınızı daha çok yorabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz eczacı koordinatörlüğünde oluşturulan S Hair Şampuan ve S Hair Sprey’i kullanmanız. S Hair Şampuan piyasadaki diğer market şampuanlarından farklı olarak sadece kendine özel 16 adet biomimetik büyüme faktörüyle alanında tek olma özelliği taşıyor. Diğer dökülme karşıtı şampuanlardan farklı olarak içerdiği bu özellikle de saçlarınıza ekstra bakım ve yenilenme olanağı sağlıyor. Bunun yanında salisilik asit, mentol, biotin, niacinamide, dut özü, yeşil çay, limon, nane yağı, aloe vera, panthenol, çinko ile de saçlarınız için en faydalı maddeleri içeriyor. Saçlarınızı şampuanladıktan sonra kuruma aşamasında da saçlarınıza bakım yapan bir sprey kullanmanız çok önemli. S Hair Sprey ;demir, çinko, vitamin, keratin, peptidler, niacinamide, gliserin gibi saçın kuvvetlenmesi ve saç tellerinin eski sağlığına kavuşabilmesi için gerekli bütün maddeleri içerdiğinden ve kullanımının sprey şeklinde olmasından dolayı yaz aylarında saçlarınızın bakımının en büyük yardımcısı olur. Kolay taşınma olanağıyla plaj çantanızda bile yanınızda olabilecek S Hair Sprey saçlarınızın güneşten ve deniz / havuz suyundan korunması için her daim yanınızda olabilir. S Hair Şampuan ve S Hair Sprey ürünlerini Hair35 web sitemizden ve S Clinic şubelerinden alabilirsiniz, sağlıklı güzel bir yaz dileriz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35