Xpecia Tablet Nedir? Xpecia Erkek, Xpecia Kadın

Xpecia Tablet Nedir? Xpecia Erkek, Xpecia Kadın

Xpecia tablet nedir? Xpecia erkek ve Xpecia kadın, çağın en yaygın sağlık sorunlarından biri olan saç dökülmesi ve kellik sorunlarına çözüm olabilmek için üretilmiştir. Xpecia tablet cinsellik etkisi bulunmamaktadır. Xpecia erkek ve Xpecia kadın olarak iki farklı varyasyonu bulunmaktadır. Xpecia tablet, pratik kullanımı ve gözle görülür etkileri sayesinde saç dökülmesi ve kellik probleminin çözümünde kullanılan çok popüler bitkisel gıda takviyesi ürünlerinden biri haline gelmiştir. Pek çok insan için önemli bir sorun olan saç dökülmesi çoğu insanı psikolojik olarak da rahatsız etmektedir. Bu seviyede rahatsızlık duyup saç dökülmesine çözüm arayanların kesinlikle duymuş olacağı Xpecia tablet yaygın olarak başvurulan pratik çözümlerdendir.

Xpecia Tablet Nedir?

Xpecia tablet, günümüzde insanların sıklıkla karşı karşıya kaldığı bir sorun olan saç dökülmesi ve kelliğe çözüm olması amacıyla geliştirilmiş bir üründür. Daha doğru bir tabirle Xpecia tablet saç dökülmesini önlemeye yönelik geliştirilmiş bir bitkisel gıda takviyesi ürünüdür. Saç dökülmesinde kişi, ilk aşamada azar azar saçlarının döküldüğüne şahit olurken, ilerleyen zamanlarda bu dökülmenin seviyesinin git gide arttığına şahit olur. Bu noktada bunu durdurmaya yönelik çözüm arayışına girer. Rastlayacağı ilk çözümlerden biri yaygın olarak kullanılan Xpecia tablet bitkisel gıda takviyesidir.

Xpecia Tablet Ne İşe Yarar?

Birçok insan “Xpecia tablet nedir, Xpecia tablet ne işe yarar, Xpecia tabletin yan etkisi var mıdır, Xpecia tablet cinsellik etkiler mi?” gibi birçok soruya yanıt aramaktadır. Bu sorulara verilebilecek en iyi cevap “saç dökülmesi ve sonrasında kellik durumuyla karşı karşıya kalan kişiler için özel olarak üretilmiş, en başarılı ve en gelişmiş bitkisel gıda takviyesi ürünlerinden biridir” şeklinde olacaktır. Dolayısıyla dünya çapında tanınan ve çok sayıda insan tarafından kullanılan Xpecia tabletin gözlemlenmiş bir etkisi, xpecia tablet cinsellik etkisi veya herhangi bir yan etkisi yoktur. Xpecia tablet tamamen bitkisel ve doğaldır.

Birçok insanın saçı genetik nedenlerle dökülür. Genetik saç dökülmesi, saç köklerine etki ederek bu köklerin güçsüzleşmesine ve kılları tutamamasına yol açar. Pek çok insan saç dökülmesi karşıtı birçok ürünü deneyimlemiştir ancak genelde istenilen sonuç alınamamıştır. Bu noktada farkını ortaya koyan Xpecia tablet ise diğer ürünlere kıyasla kalitesini konuşturmuş ve gözle görülür değişimleri sağlayabilmiştir. Dolayısıyla Xpecia erkek ve Xpecia kadın çok başarılı sonuçlara imza atarak diğer ürünler arasından sıyrılmayı başarmış ve kullanımı çok yaygınlaşmıştır.

Xpecia Tablet ile Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz

Xpecia Tablet Nedir, Xpecia Tablet ile Saçlarınıza Kavuşabilirsiniz

Saç dökülme sorunuyla yüzleşen çok sayıda insanın olmasının sonucu olarak sağlık kuruluşları, insanlara pek çok ürün sunmaktadır. Bu ürünlerin hepsi, sizlere saç dökülmesini durduracağını vaat etse de maalesef bunu yapabilen ürün sayısı çok sınırlıdır. İşte bu nedenden ötürü artık insanlar saç dökülmesini engelleyen ürünlere, doğal olarak, ön yargılı ve mesafeli yaklaşmaktadır. Yeni ve gelişmiş içerikler ve uzun deneyimler eşliğinde geliştirilmiş olan Xpecia erkek ve Xpecia kadın, gerek kısa vadede gerek uzun vadede içeriğindeki etkili formülü nedeniyle özlediğiniz saçlarınızın tekrar çıkmasına olanak sağlar.

Xpecia Tablet Yan Etkileri

Xpecia Tabletin Yan Etkileri

Xpecia tabletin yan etkileri var mıdır? Yan etkileri nelerdir? Xpecia tabletin içerisindeki bileşenler ve maddeler detaylı bir arge çalışması sonucunda ürüne eklenmiştir. Xpecia tabletin içerdiği maddeler tamamen bitkisel ve doğaldır. İşte bu nedenle bu maddelerin oluşturabileceği yan etkiler oldukça minimum seviyededir. Bu zamana kadar gözlemlenmiş bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Xpecia Tablet Cinsellik

Kullanılan sağlık ürünlerinin en çok yan etki gösterdiği nokta cinselliktir. İşte bu yüzden Xpecia tablet cinsellik konusunda bir sorun yaşatıp yaşatmadığı da oldukça merak edilen bir sorudur. Ürün içerisindeki bileşenler hormonlara etki göstermektedir fakat bu etkinin cinsellik konusunda hiçbir sorun yaşatmayacağı yapılan test ve çalışmalar sonucunda kanıtlanmıştır.

Bu sonuçlarla birlikte Xpecia tableti kullanan insanların yorumlarına ve deneyimlerine bakıldığında da Xpecia tabletin cinselliğe etkisi olmadığı ortadadır. Cinsiyet ayrımı olmaksızın tableti kullanan hiçbir kimseden Xpecia tablet cinsellik konusunda bir şikayet veya olumsuz bir yorum gelmemiştir. Tüm bu çalışmalara, deneyimlere ve verilere bakıldığında Xpecia tabletin cinsellik konusunda olumsuz bir etkiye sahip olmadığı gönül rahatlığıyla söylenebilir.

Xpecia Tablet İçeriğinde Neler Var?

Xpecia Erkek ve Xpecia Kadın, Xpecia Tablet Nedir

Uzun deneyimler ve geliştirmeler sonucunda ortaya çıkan Xpecia tablet’in içeriğindeki etkili ve benzersiz moleküller, kısa süre içerisinde saç dökülmesini azaltmayı başarmaktadır. Peki bu moleküller ve maddeler tam olarak nelerdir, ne işe yaramaktadır?

Saw Palmetto

Saçlarımız başta olmak üzere vücudumuzdaki kılların ortaya çıkmasında bazı hormonlar önemli rol oynamaktadır. Bu hormonlardan biri olan DHT hormonu, özellikle saç kıllarının çıkmamasında veya az çıkmasında büyük etkiye sahiptir. Birçok enzimin birleşmesiyle ortaya çıkan DHT hormonu, etkisini arttırdığı takdirde bu durum, saç köklerinizin güçsüzleşmesine ve sonunda da saçlarınızın dökülmesine neden olur. İşte Xpecia tablet nedir sorusu sorulduğunda içerisindeki madde olarak ilk bahsedilen içerik olan Saw Palmetto, saçlarınızın güçsüzleşmesine neden olan DHT hormonuyla mücadele ederek pasif hale gelip yok olmasına yardımcı olur.

Bioperin

Bioperin isimli madde, saç köklerine direkt etki ederek köklerin eski gücüne, hatta eskisinden daha güçlü hale gelmesini sağlar. Saç kökleriyle birlikte saç tellerine de etki edebilen Bioperin maddesi, Xpecia tablet içerisinde yer alan önemli bileşenlerden biridir.

Ginkgo Biloba

Saç dökülmesine neden olan sebeplerden biri de demir ve protein eksikliğidir. Bu gibi değerli vitaminlerin vücudunuzda az olması, saç dökülmelerinin oluşmasına neden olabilmektedir. Ginkgo Biloba isimli bileşen; protein ve demir gibi önemli vitaminlerin saç derisinde oluşmasını sağlayarak saçlarınızın tekrar ve hızlı bir şekilde çıkmasında önemli bir rol oynar.

Keratin

Birçok şampuan ve saç bakım reklamında özellikle vurgulanan Keratin isimli madde, hakikaten de saçlara çok ciddi derecede olumlu etki verebilen bir maddedir. Saçınızın ihtiyaç duyduğu bakımı içerisindeki bileşenler yardımıyla en iyi ve en gelişmiş şekilde sunan Keratin maddesi, yine bu tablette yer almaktadır.

Biyotin

Saçın tekrar çıkması ve uzaması için zararlı maddelerin pasif hale getirilmesinin yanında saçların kaliteli ve sağlıklı şekilde uzamasına etki edecek formüllere de ihtiyaç vardır. Xpecia tablet içerisinde bu görevi üstlenecek maddelerin başında Biyotin gelmektedir. Saçların sağlıklı ve daha hızlı çıkmasına olanak sağlayan Biyotin isimli madde, birçok üründe yer almamasına karşın Xpecia tablette önemli derecede yer almaktadır.

Xpecia Tabletin Saç Çıkarma Sırrı

Saç dökülmesi konusunda çalışmalar yürüten bilim insanlarının çok büyük bir bölümünün hemfikir olduğu konu, DHT hormonunun saç köklerine etki ederek kıl oluşumunu engellediğidir. Xpecia tablet geliştirilirken saç dökülmesine en çok etki eden hormon olan; DHT hormonu dikkate alınmış bu bağlamda Xpecia tablet DHT hormonunu inhibe edecek şekilde formüle edilmiştir.

Xpecia tabletin geliştirilmesinde rol oynayan bilim insanlarının “Xpecia tablet nedir?” sorusuna verdiği ilk cevap; “DHT hormonunu inhibe ederek saç köklerini güçlendirip, saçların tekrar çıkmasını sağlayabilecek etkili ve gelişmiş formüllerin yer aldığı bir ürün geliştirmeye çalıştık” şeklindedir. Yukarıda değindiğimiz tüm madde ve formüller, DHT başta olmak üzere tüm zararlı unsurları inhibe ederek sağlıklı bir biçimde tekrar saç oluşmasına katkı sağlar.

Xpecia Tablet Kullanımı

Xpecia erkek ve Xpecia kadın, tablet biçiminde bir üründür. Bunun bir sonucu olarak da kullanımı çok kolay ve basittir. Sadece dikkat etmeniz gereken şey, kullanım ölçüsüdür.

 • Tablet şeklinde olduğu için kullanımı kolaydır. Yutarak tüketilmektedir.
 • Pozitif etkilerini görebilmek için en az 3 ay süre ile günde iki defa olmak üzere alınmalıdır.
 • Üç ay düzenli kullanım süresinden itibaren günde tek doz yeterli olabilmektedir.
 • Tok karnına alınması daha uygundur.
 • Düzenli uygulandığı zaman saç dökülmesini durduran moleküller daha hızlı ve aktif bir şekilde harekete geçecektir.
 • Sürekli ve düzenli kullanımda etki gösterdiği unutmamalı bu nedenle kullanımı aksatılmamalıdır.
 • Xpecia Erkek ile daha etkili sonuç almak için Hairforte Sprey, S Hair Şampuan, CeceMED Shampoo, Seboderm Cleaner Şampuan ve Sawpoo Şampuan ürünleri ile birlikte kullanımı tavsiye edilir.

Xpecia Tablet Fiyatı

Xpecia tablet fiyatı nedir, Xpecia eczane fiyatı ile internet fiyatı neden farklı, Xpecia erkek ve Xpecia kadın internet sitelerinde çok daha ucuz sahte mi vb. birçok soru sıklıkla sorulmaktadır. Xpecia tabletin eczane ve internet üzerindeki satış fiyatındaki farkın tek sebebi maliyet kaynaklıdır. Xpecia tabletin piyasada kesinlikle sahtesi bulunmamaktadır. Xpecia tabletin internet üzerindeki ortalama fiyatı 150-160 ₺, eczane fiyatları ise 180-200 ₺ aralığında değişmektedir. Xpecia erkek ve Xpecia kadın varyasyonları arasında zaman zaman çok minik fiyat farkları olabilmektedir.

Xpecia Erkek Satın Al
Xpecia Kadın Satın Al

Hairforte Sprey ve S Hair Şampuan ile Etkili Sonuçlar

Saç dökülmesi için gelişmiş bir ürün olan Xpecia tabletin etkisini arttırmak ve çok daha hızlı sonuç almak mı istiyorsunuz? O halde Xpecia ile kullanılabilecek olan ürünler; Hairforte Sprey ve S Hair Şampuana bir göz atalım.

Hairforte Sprey

Hairforte Sprey
Hair Forte Sprey

Saç dökülmesine yönelik geliştirilmiş bir sprey olan Hairforte sprey, içeriğindeki çok etkili ve gelişmiş maddeler sayesinde saç dökülmesine hızlıca müdahale edebilmektedir. Xpecia erkek veya Xpecia kadın kullanımının yanında Hairforte sprey de kullandığınız takdirde, alacağınız sonuç çok daha etkili olacaktır.

Hairforte sprey, içeriğindeki Procapil ve diğer etken maddeler sayesinde saç köklerine direkt etki ederek saç oluşumunu engelleyen ve kökleri sarmış olan DHT’nin etkisini kırar. Saç köklerine vitamin sağlayarak kıl köklerinin tekrar harekete geçip kıl üretmesini sağlar. Ayrıca DHT’nin etkisini uzun vadede yok etmek için 5 Alfa Redüktaz baskılayan Hairforte sprey, çözüm odaklı tedavi yöntemiyle kaybettiğiniz saçlarınıza tekrar kavuşmanızı sağlar ve genetik saç dökülmesi sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Hairforte Sprey, Genetik Saç Dökülmesi Karşıtı Sprey makalesinden daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

S Hair Şampuan

S Hair Şampuan Satın Al

Xpecia tablet kullandığınız dönemde saç dökülmesi konusunda etkili olan bir şampuan kullanmanız da oldukça önemlidir. Bu konuda S Hair isimli şampuan, çok iyi bir seçenek olacaktır. Saç dökülmesi sorununa çözüm olabilecek çeşitli bileşenler içeren S Hair şampuan, saç köklerinin kalıcı olarak güçlenmesini sağlar.

Olumsuz çevre koşulları, stres ya da genetik yatkınlık gibi birçok etken, saç dökülmesi problemine neden olur. Zengin içeriği ve özel molekülleri ile etkili bir çözüm sunan S Hair Şampuan, S’Clinic kalitesi ile üretilmiştir. Saç sağlığı ve dökülme problemi üzerinde uzmanlaşan kadrosu; onarıcı ve saç oluşumunu destekleyici bileşenleri shair içerisinde bir araya getirerek kalıcı bir çözüm sunmayı amaçlar. Bilimsel metotlar, yüksek teknoloji ile aktif hale getirilmiş, doğadan elde edilen etken maddeler ile birleştirilmiştir.

Xpecia Tablet Nedir? Xpecia Erkek, Xpecia Kadın” yazısında 46 düşünce

  • HAİR35.COM diyor ki:

   Dökülme genetikte olan ve 40’lı 50’li yaşlara kadar devam eden bir süreçtir. Xpecia bu süreci en az tahribatla atlatmanızı sağlayacak yegane ürünlerden biridir. 3 aylık düzenli kullanım sağlanıp ara verilmeli gözlemlenmeli durum istediğiniz gibi değilse tekrar 3 ay düzenli kullanılmalıdır. Süreç bu şekilde sürekli devam etmelidir. Herhangi bir yan etkisi yoktur gıda takviyesidir dolayısıyla sürekli kullanımında bir mahsur yoktur.

 1. Selahattin diyor ki:

  Merhaba. Eczacım bana günde 1 doz kullanmamı tavsiye etti fakat burada ilk üç ay 2 doz diye belirtmişsiniz. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum. Dozu artırmam mı gerekiyor.

  • HAİR35.COM diyor ki:

   Biz günde 2 tablet öneriyoruz efendim. Üretici firmanın tavsiyesi de bu yöndedir. Keza kutularda 1 aylık kullanım için üretilmiş ve 60 tablet içermektedir bu da günde 2 tablete tekabül etmektedir.

 2. Zuhal diyor ki:

  Merhaba orta yaşa yaşayan bir bayanım 18 yaşından beri saç dökülmesi yaşıyorum gitmedik Doktor kalmadı kullanmadık ilaç kalmadı akupunktur ile gittim olmadı saç dökülmesini durduramadık benim erkek tipi dökülme var bende yazınızı inceledim kullananların yorumlarını okudum ben erkek tipi kullanılan Experia tablet ve Fair Forte sprey kullanmayı düşünüyorum Bu konuda bana yardımcı olur musunuz Ne tavsiye edersiniz

  • HAİR35.COM diyor ki:

   Erkek tipi dökülme için Xpecia Erkek Tablet ve HairForte Erkek Sprey uygundur efendim. Bunları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ek olarak biz S Clinic markası altında direk bu tür problemlere yönelik Biyolojik Kök Hücre ile Saç Çoğaltma hizmeti veriyoruz. Bu nokta da sizi bilgilendirmek isteriz. Bize +90 507 381 44 44 numarasından ulaşırsanız işlem hakkında hem detaylı bilgi verip hem de ikamet ettiğiniz şehire göre kliniklerimizden birine ücretsiz saç analizi için randevu oluşturup yönlendirebiliriz sizi efendim.

 3. mine diyor ki:

  Merhaba, bende erkek tipi dökülme var malesefki kistlerime bağlı olarak, ben bu hapın bayan olanınımı yoksa erkek olanınımı almalıyım?

 4. M.Demir diyor ki:

  Saç dışında yan etki olarak vücut tüylerinde de çoğalma yapıyor mu zira başka yerlerede tüy dökücü ile mücadele var😉😂

  • HAİR35.COM diyor ki:

   İçerdiği etken maddelere kafa derisinde ve saçta etki etmek üzere formüle edilmiştir. Daha önce kendi müşterilerimizden böyle bir yan etki şikayeti almadık. Yani çok büyük ihtimalle böyle bir yan etkisi olmayacaktır efendim.

  • HAİR35.COM diyor ki:

   Biz saç ekim işlemi gerçekleştirmediğimiz için bu soruyu cevaplamamız çok doğru olmayacaktır. Konuyla alakalı doktorunuzdan bilgi almanız daha doğru olacaktır efendim.

 5. İhsan diyor ki:

  Ürünleri bugün itibariyle 6 aydır düzenli kullandım. Olumlu sonuc gördüm.Şimdi gün aşırı seklinde kullanmayı düşünüyorum. Xpecia için 2 günde 1 tablet mi devam etmeliyim. Tşk

  • HAİR35.COM diyor ki:

   2 günde 1 tablet şeklinde kullanabilirsiniz efendim. Yine kontrol etmeyi ihmal etmeyin mevsimsel dökülme dönemleri hariç bu şekilde kullanmanız yeterli olacaktır.

 6. Esma diyor ki:

  Merhaba ürünün erkek versiyonunu bayan kullanırsa ne olur ve erkeksi dökülmeden kaynaklı böyle bi öneride bulunmak doğrumudur yardımcı olursanız sevinirim çok

  • Adem diyor ki:

   Ben bu ürünü yeni aldım eczacı dedi sabahları tok karnına 1 adet bakalım sonuc ne olacaksa dökülmeyi durdurur dedi

   • HAİR35.COM diyor ki:

    Evet efendim bu ürün dökülmeyi durdurmakta oldukça etkilidir. Ek olarak saçlarınız güçlenmesini ve çoğalmasına da katkı sağlayacaktır. Alışverişinizde bizi tercih etmeniz durumunda siparişleri aynı gün özenle paketleyip gönderdiğimizi belirtmek ister, sağlıklı günler dilerim.

  • Nevin Uluer diyor ki:

   Merhaba coronadan sonra saç dökülmem olmuştu doktora gittim tahlil sonuçlarına göre xpecia tableti günde bir defa iki kutu önerdi . Saç dökülmem durduğu gibi saçlarım da canlandı. Tekrar devam etmek istiyorum yan etkisi olur mu ne kadar süreli kullanmalıyım. Teşekkür ederim..

   • HAİR35.COM diyor ki:

    Tekrar devam etmenizde herhangi bir mahsur yoktur ürün 3 ay düzenli günde 2 tablet şeklinde kullanılmalıdır. 3. ay sonunda sonuç gözlemlenmeli ve bir süre ara verilmelidir. Eğer hala ihtiyaç olduğunu düşünüyorsanız ara verdikten sonra tekrar aynı şekilde kullanım sağlanarak bu süreç tekrar edebilir bunda bir sakınca yoktur.

 7. İbrahim Yalçın diyor ki:

  Xpecia tablet ile ilgili çok güzel bir yazı olmuş, bende uzun süredir kullanıyorum beklediğimden daha çok etki gördüm. 🙂

 8. Yağmur Erdoğan diyor ki:

  Çok güzel anlatmışsınız arkadaşlara burayı gösterdim videonuzu falan izlettim onlarda satın aldılar. 🙂

 9. Yusuf Güler diyor ki:

  Ürünler hakkında bilgilendirmeler yapmanız çok güzel, bilgilendirmeleri okuduktan sonra ürüne olan güvenim daha çok arttı. 🙂

 10. Musa Çakır diyor ki:

  Sattığınız ürünlere ve müşterilerinize böyle kıymet vermeniz çok güzel. Tüm sorularımıza da sükunetle cevaplıyorsunuz. 🙂

 11. Samet Ecem diyor ki:

  Sattığınız ürünle ilgili kullanım sürecini ve ürünle ilgili detaylı bilgiyi aktarmanız gerçekten mükemmel bir şey. 🙂

 12. Şaban Yalçın diyor ki:

  Ürün hakkındaki bilgilendirmeler gayet başarılı, ürünü 2 senedir kullanan biri olarak söylemeliyim ki hair35 ekibi öyle kaliteli hizmet sunuyor ki, halen kendileriyle bir sorun olduğunda iletişime geçip destek alabiliyorum. 🙂

 13. Burak diyor ki:

  Takviye olarak kullanmakta sakınca görmüyorum, aksine çok faydalı bir ürün olduğunu düşünüyorum. 4 aydır kullanıyorum sonucundan da gayet memnunum. 🙂

 14. Deren Bucak diyor ki:

  Muhteşem gerçekten. Satışını yaptığınız ürün hakkında bu kadar detaylı bilgi vermeniz çok kıymetli. Keşke diğer sitelerde sizin gibi ürünleri hakkında bilgi sayfaları oluştursalar. Bu konuda örnek bir sitesiniz.

 15. Cem Demir diyor ki:

  Ürün hakkında bilgi öyle detaylı ki hair35 olarak müşterilerinize gerçekten kıymet veriyorsunuz. Bu konuda tebrik ederim. 🙂

 16. Orhan Yavuz diyor ki:

  Makale için çok teşekkürler, yazıyı okumadan önce ürün hakkında tereddütlerim vardı ancak videoyu izleyip yazınızı okuyunca sipariş geçtim. Teşekkürler 🙂

 17. Gizem diyor ki:

  Uzun yıllar bir sürü ilaç sprey vs kullanıp boşa zaman,para kaybı yaşadım.Ta kı kuzenımin fışkıran saçlarını görene kadar.3 ay sonra tekrardan fikirlerimi yazacağım.ilgi alaka çaba muhteşem.teşekkürler

 18. Akgül Dede diyor ki:

  3 haftadır kullanıyorum, doktorum önermişti ve sitenizdeki bu yazıyı yeni fark ettim. Yazı gerçekten çok kaliteli olmuş.

 19. Doğukan Kurt diyor ki:

  Bu bitkisel gıda takviyesini doktorum önerdi ancak almadan biraz araştırmak istedim ve bu makale sayesinde baya bir bilgiye sahip oldum teşekkür ederim. Siparişi de az sonra sizden geçeceğim makale için çok sağ olun.

  • HAİR35.COM diyor ki:

   Satışını yaptığımız ürünler hakkında en detaylı bilgiyi siz değerli müşterilerimize aktarmayı kendimize görev edindiğimizi belirtmek isterim. Rica ederiz efendim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35