Sigarayı Bırakmak Sandığınızdan Daha Kolay

Mora Terapi (moraterapi) sigara bırakma

Sigara bağımlılığı belki de günümüzde insanların en çok uğraş verdiği bağlılıklardan birisi. Yapılan anketlere göre sigara içen çoğu kişinin aslında sigaradan rahatsız olduğu ama bir türlü bırakamadığı her defasında geri döndüğü sonuçlanmış. Durum böyle olunca da sigara bağımlılığını sonlandırmak için çeşitli yollar bulunuyor.

Bunlardan en etkilisi mora terapi (moraterapi) biorezonans yoluyla sigarayı bırakma işlemidir. Mora terapi ile sigara bırakma yönteminde sigaradan ve vücudunuzdan alınan elektromanyetik frekanslar değiştirilerek tekrar vücudunuza aktarılır. Böylelikle vücudunuzda bulunan sigaraya ait frekanslar silinmiş olur ve vücudunuz sigaraya yabancılaşarak onu aramaz. Kişinin fiziksel bağlılığını ortadan kaldırır. Sigara bırakma tedavisi sonrasında kişi sigaranın tadını hatırlamak istemez böylelikle isteği tamamen ortadan kalkabilir. Sigarayı daha önce hiç içmemiş gibi yabancılaşma yaşar. Kişide sonrasında bir gerginlik hali ve stres olmaz. Psikolojik olarak birey kendini kötü hissetmez. Hatta bağımlılığından kurtulduğunu ve sigarayı canı istemediği için kendine güveni gelir ve fiziksel olarak da kendini daha rahat hisseder.

S Clinic mora terapi (moraterapi) biorezonans uygulamasıyla sigara bağımlılığınızdan kurtulabilirsiniz. Alanında uzman kadrosuyla ve son teknoloji cihazlarıyla yapılan uygulamayla sigarayı bırakın, fiziksel ve psikolojik olarak rahatlayın. Sağlığınız için kendinize yatırım yapın, sağlıklı günler dileriz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35