Saç Gürleştirmenin Püf Noktaları

Saç Gürleştirmenin Püf Noktaları

Herkes daha gür, güçlü, sağlıklı saçlara kavuşmak ister. Bu istek yüzünden ne yazık ki çoğu kişi ilk olarak kozmetik mağazalarına gidip bilinçsizce saç ürünleri kullanmaktadır. Ama bilinçsizce saç ürünü kullanmak saçlara yarar vermemekle birlikte üstüne bir de saçı yorar, zamanınızı ve paranızı da boşa harcamış olursunuz. S Clinic uzmanlarıyla saçları güçlendirmenin püf noktalarını derledik.

Sağlıklı ve Bilinçli Beslenme

Sağlıklı ve bilinçli beslenme vücudunuz için olduğu gibi saçlarınız için de çok faydalı bir yöntemdir. Özellikle avokado severlerin saçları için harika bir haberimiz var! Avokado içinde bulundurduğu maddeler ve yağıyla saça çok fayda sağlıyor. Sağlıklı yağlarla oluşturulmuş bir beslenme düzeni gür ve sağlıklı saçlar için olmazsa olmazdır. İyi kalite protein, iyi yağlar ve omega 3 bu anlamda doğru kaynaklardır. Somon, avokado, fındık, sebze ve meyve gibi temel besinler saç güçleştirmek için destek alabileceğiniz gıdalardan bazılarıdır.

Doğru Şampuanı Kullanmak

Konu saç dökülmesi ve saçları güçleştirmek olunca saçların özel bir formüle ihtiyacı olur. Bu formülün vazgeçilmezi büyüme faktörleri ve biyomimetik peptidlerdir. Dökülme önleyici şampuan S Hair benzersiz içeriğinde on altı adet büyüme faktörü ve biomimetik faktör bulunuyor. S Hair biyolojik kök hücre onarımından gücünü alarak saç köklerindeki deformasyonu gideriyor, yeni saç oluşumuna destek sağlıyor.

Profesyonel Saç Çoğaltma İşlemiyle Saçlarınızı Güçlendirin

Çoğu kişi saçlarını çoğaltmak için doğru zamanın tüm saçlarının dökülmesi anı sanıyor. Ergenlik döneminde dökülme başladığında da ancak dökülme durduğunda bir işlem yapılabileceği belirtiliyor. S Clinic patentli saç çoğaltma işlemlerinde dökülme hangi aşamada olursa olsun saç çoğaltma işlemine hemen başlanabilir. Ayrıca S Clinic patentli saç çoğaltma işlemleri saç ekimi için yetersiz olan donör alanını da çoğaltmakta son derece etkilidir. Ayrıca saç ekimi sonrası doğal olmayan saç görünümü de doğallaştırılabilir.

Sıcak Şekillendirme Ürünlerine Ara Verin

Sıcaklık ayarı yüksek olan saç kurutma makinası, saç düzleştirici ve maşalar saç telleriniz ve genel saç sağlığınıza çok zarar verir. Işıl işlemleri minimumda uyguladığınızda saçlarınıza daha az zarar verirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35