Saç Gürleştirme İşlemini Doğal Uygulamayla Tamamlama

Saçlar, genetik veya çevresel nedenlere bağlı olarak zaman içerisinde dökülebilirler. Saç gürleştirme, saç çoğaltma işlemi için genel olarak akla ilk gelen düşünce ekim işlemi olur. Ancak saç ekimi, saç gürleştirme isteyenler için mevcut yöntemlerden birisi konumunda bulunmaz. Sık saçların oluşturulmasına yönelik olarak doğal çözümlerin uygulanması başarılı sonuçların elde edilebilmesindeki en etkili yöntemdir. Saç gürleştirme doğal olduğunda, saçın fizyolojik yapısı hiçbir şekilde olumsuz anlamda etkilenmez.

Hem daha sık hem de standart görünümlü saçlar, dış görünüşe doğrudan katkı sağlar. Zaman içerisinde kademe kademe eski gürlüklerini tekrar elde etmeyi başaran saçlar tam anlamıyla memnuniyet verici sonuçları almada etkilidir. Saç gürleştirme yöntemi olarak kullanılan çok sayıda kimyasal içerikli maddenin bulunuyor olması, saçları daha zayıf hale getirir. Saçlardaki gürleşmeye sağlayan temel unsur öncelikli olarak dökülmenin önüne geçmektir.

Saçlarınızı Kimyasallarla Yıpratmayın Doğal Yöntemlere Başvurun

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için zaman içerisinde yaşanan seyrekliğin giderek artması durumunda saçlarda istenmeyen görünüm oluşur. Zayıflayan saç köklerinin üzerine kimyasal ürünlerle amatörce gidilmesi durumu daha kötü hale getirerek başarısız sonuçların yaşanmasına neden olur. Saç gürleştirme için tamamen doğal şekilde gerçekleştirdiğimiz saç çoğaltma işleminde %99 oranında başarı oranı elde ediyoruz. Mevcut olan dokuyla uyumlu ve saçların tamamıyla dengeli şekilde gelişimini sürdürmeyi başaran saçlarla benzersiz bir yapının görülebilmesi her zaman mümkün hale gelir. Gür saçlar isteyenlerin, isteklerinin tam anlamıyla karşılanması yaratılan en önemli fark olarak ön plana çıkar.

Doğal Yöntemle Saç Gürleştirme İşlemi

Dökülen veya dökülmekte olan saçlar için saç ekimi yerine tamamen yenilikçi konsept uygulamasıyla, saçların gürleştirilmesi sağlıyoruz. Kullandığımız yöntem olan kök hücre yöntemi teknolojinin gerekliliklerine uygun olarak tamamlanır. Biyolojik açıdan saç büyüme faktörlerinin saç köklerinde uygulanması olarak tıp literatüründe yer alır. Doğal olduğu gibi olumsuz sonuçların hiçbir aşamada görülmesine neden olmaz. Ağrı, kanama veya şişlik benzeri faktörler olmadan saç yapısının güçlenerek çoğalmasına doğrudan etki eder.

S’Clinic olarak sunduğumuz üstün hizmet kalitesi ve tecrübemiz sayesinde saç çoğaltma işlemleri açısından her zaman bir adım öndeyiz. Saçlar açısından yaratılan farkla beraber, genel anlamda da genellikle karşı karşıya kalınan sorunlar kök hücre yönteminde hiçbir şekilde görülmemektedir. Saçların çoğaltılmasına yönelik olarak uygulanan kök hücre yöntemi sonrasında, uygulama yapılan kişiler günlük hayatlarına hemen devam edebilirler. İşlem yapıldığının fark edilemez derecede olması, doğallığın kattığı etkilerden biri olarak değerlendirilebilir.

Doğal saç gürleştirme işlemleri belirli aşamalardan oluşur. 6-8 seanslık dönem içerisinde gözle görülür derecede gürleşmenin yaşanmaya başlaması alınan sonuçları başarılı kılar. Genel olarak bitirme için toplam seans sayısı 12 olarak belirlenir. Uygulama yapılan kişilerdeki saçların yapısına göre seansların azalması veya artması da söz konusu olabilir. Gür saçları hiçbir ağrı yaşamadan elde etmeniz için, sahip olduğumuz tecrübe doğrultusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35