Saç Ekimsiz Doğal Saç Çoğaltma

Saç kayıpları günümüzün en önemli problemleri konumunda değerlendirilirler. Herkes için geçerliliğini koruyor olmaları nedeniyle farklı nedenlere bağlı olarak yaşanabilmeleri muhtemel olarak tanımlanır. Saç ekimi başta olmak üzere çok sayıda geliştirilmiş modern yöntemin yaşanan kayıpların giderilmesine yönelik kullanılmaktadır. Belirli sürenin ardından saçlarda görülen dökülmeler oldukça yüksek seviyeye ulaşır. Gerçekleştirilmesi planlanan operasyonlar öncesine muayene işlemlerinin gerçekleştirilmesi söz konusudur. Saç ekimi çok uzun sürmemekle beraber, kişinin saç yapısına göre ve aynı zamanda dökülme sebeplerine bağlı olarak farklı sürelerde gerçekleştirilebilir durumdadır.

Saç ekme işlemlerinin temelinde, vücudun farklı bir bölgesinden alınarak saç kayıplarının yaşandığı bölgelere tel ekiminin yapılması bulunur. 5-6 saatlik süre içerisinde tamamlanan ekim, FUE veya FUT yöntemiyle hazırlanabilir olarak tanımlanmıştır. Her saç tipine yönelik olarak saçlarda görülen açılmalara karşın ekim işleminin aktif olarak uygulanabilmesi söz konusudur.

Saç Ekiminin Avantajları Neler?

Saç ekimi, saçlardaki kellik görüntüsünü ortadan kaldıran bir işlemdir. Her yaş grubunda gerçekleştirilebilir durumdadır.

Gür saçlar sahibi olmak için vazgeçilmez yöntemlerin başında gelir. Seyrelme sorunu başta olmak üzere istenilen saç modelinin yapılabilmesine olanak sağlayan bir yöntem olarak tanımlanır.

Farklı donör ihtiyacı olmaksızın, bireysel olarak vücudun farklı noktalarından yapılacak seçimle beraber ekimin gerçekleştirilmesi mümkün olur.

Saç köklerinin başarılı şekilde tutunmasıyla beraber kellik sorunu yaşanmadan yıllar boyunca saçların korunabilmesi avantajı mümkündür.

Saç bakımı gerçekleştirildiğinde dışarıdan bakıldığında sonra derece özel görünüme sahip olabilme avantajı elde edilir.

Saç Ekiminin Dezavantajları Neler?

Saç ekim işlemlerinde belli başlı avantajlar bulunduğu gibi aynı şekilde dezavantajlar da söz konusudur. İşlemin tamamlanmasından sonra ortaya çıkabilirler.

Seçilen yönteme göre işlem ağrılı olabilir.

Saç derisinde yaşanan kızarıklık sorunu en önemli dezavantajların başında gelir. Belirli süre boyunca devam ediyor olmakla beraber sonrasında tamamen ortadan kaybolur.

Çim adam görüntüsünün oluşabilmesi muhtemeldir. Özellikle kötü operasyonlar sonrasında saç ekimi bariz şekilde belli olur.

Doğal görünümden uzak saçların ortaya çıkabilmesi muhtemel sonuçlar arasında tanımlanır.

Biz, yaptığımız çalışmalarda bu gibi dezavantajları yaşamanıza gerek kalmadan saç çoğaltma işlemlerini aktif olarak gerçekleştiriyoruz. Her yaş grubu için sunduğumuz hizmette, tam anlamıyla fark yaratan saç görünümünün elde edilebilmesine yönelik olarak çalışma sağlıyoruz.

Saç Ekimi Olmadan Saç Çoğaltma Mucize Değil

Güzel saçlara sahip olmak için saç ekimi zorunluluk değildir. İşlemin yapılacağı sürenin doğru belirlenmesi sonucunda saç gürleştirme oldukça başarılı sonuçlar verir. Saçlarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkında olarak son derece ayrıcalıklı sonuçlar alacağınız işlem adımlarını kolaylıkla tamamlıyoruz. Ekim işlemine gerek kalmaksızın saçların çoğaltılmasına olanak sağladığımız gibi her işlemde kolaylıkla avantajlı sonuçları beraberimizde getirmekteyiz.

Acı, ağrı veya kızarıklık gibi sorunların hiçbirinin yaşanmasına gerek kalmadan tekrar gür saçlarınıza kavuşabilmeniz için modern teknikle çalışıyoruz. Mikroiğneleme konseptiyle oluşturduğumuz saç çoğaltma işlemlerinin her birinde benzersiz seviyede kolay saç çıkarma üzerine hizmet vermekteyiz.

Kök hücre yönteminin kullanılmasını destekleyen çalışma yapımız sayesinde en kısa süre içerisinde çıkmaya meyilli olan saç köklerinin desteklenmesi üzerine çalışmaya başlıyoruz. İşlemi uyguladığımız bireylerde %99 seviyesinde başarılı sonuçların görülmesini şu ana kadar sahip olduğumuz güçlü referanslarla sunmaktayız.

Profesyonel Ellerde Saç Çoğaltma

Profesyonel ellerde mevcut saçlarınızın tekrar çoğaltılmasını sağlıyor olmamızla beraber istirahat gibi gereklilikler olmaksızın hayatınıza geri dönebilmenizi de sağlamaktayız. Saç ekimi ile arasında önemli seviyede farkların bulunduğu işlemlerimiz sayesinde memnuniyet odaklı olarak çalışmalarımızı tamamlamaktayız.

Saç dökülmesini durdurma yaptığımız işlemin ilk adımı olarak ön plana çıkan sonuçtur. İkinci adımda mevcut saçlar, köklerinden güçlenerek saç derisine çok daha güçlü seviyede tutunur. Son aşamadaysa yeni saçların çıkmaya başladığı görülür. 5-8 seans arasında değişen acısız saç çoğaltma çalışmamız ile kolaylıkla doğal görünümlü saçlarınızın çıkmasını sağlamaktayız. İşlemlerimizin tamamlanmasının ardından saç bakımı sürecini doğru yönetmenizle beraber kalıcı olarak saçlarınızdaki farkı görebilme ayrıcalığını elde edersiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35