Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Neden Saç Çoğaltma İşlemi Yapılmalıdır?

S Clinic Saç Çoğaltma

Günümüzde saç dökülmesi başta erkekler olmak üzere baya araştırılan bir konu haline geldi. Saçların insanlar üzerindeki psikolojik etkisi ve insanların günlük motivasyonlarını, özgüvenlerini etkilemesi dolayısıyla, insanlar “saçlarımızı nasıl geri getirebiliriz?” diye araştırma içine girdi. Günümüzde saçları geri getirmede en çok tercih edilen yöntemlerden birisi saç ekimi fakat şu da bir sorundur ki, sadece saç ekimi size istediğiniz görünümü garantileyebilecek mi?

S Clinic saç çoğaltma işlemi, S Clinic markasına ait patentli özel serumlarla mikro iğneleme yöntemiyle yapılan bir uygulamadır. Bütünsel olarak sizin saçlarınızın geri çıkması için yapılan bir işlemdir. Bununla birlikte S Clinic saç çoğaltma işleminin saç ekiminden önce ve sonra uygulanmasının saçınızın bütünsel ve doğal bir görünüm kazanmasında etkisi büyüktür. Bu etkilere bakacak olursak;

  • S Clinic saç çoğaltma işlemi saç ekimi öncesinde donör alanının olmaması sebebiyle saç ekiminin yapılamamasında mevcut donör alanı üzerinde saç çoğaltma katkısında bulunur. Böylece saç kökleri yenilenir ve donör alanı genişler. Hatta çoğu durumda ekime gerek bile kalmaz.
  • S Clinic saç çoğaltma işlemi saç ekimi sonrasındaysa ense bölgesinden alınan saçlar sebebiyle oluşan boşlukların kapanmasına yardımcı olur. Yeni saç oluşumunu destekler, saçlarınızın daha doğal bir görüntüde olmasını sağlar.

S Clinic saç çoğaltma işlemi saç ekimi yaptırsanız da yaptırmasanız da saçlarınıza yapacağınız en güzel yatırımlardan biridir. Saçlarınız bütünsel olarak ve saç tellerinizin kalitesi artarak çoğalır. Ücretsiz saç analizi yaptırarak daha detaylı bilgi almak ve kahvemizi içmek isteyen herkesi (0507 381 44 44) kliniklerimize bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35