Saç Ekimi Alternatifi Kök Hücre Yöntemiyle Saçları Gürleştirme

İlk görüşte en çok dikkat çeken noktalar hiç şüphesiz saçlardır. Stil oluşturmanın benzersiz parçaları olarak tanımlanmalarıyla beraber saç dökülmesi yaşayanlar için saç ekimi gerçekleştirilir. Saç dökülmesi neden olur? sorusuna sahip olanların bulabilecekleri cevaplar birbirinden farklıdır. Genetik, çevresel faktörler, hormonal değişimler veya saçları üreten hücrelerin zaman içerisinde tamamen ölmesi olarak tanımlanır. Dökülme aşamasına geçmeden önceki ilk evre saçlarda güçsüzleşme yaşanmasıdır. Sonrasında büyümemeye başlayan saçlar, son aşamadaysa tamamen dökülür.

Saç ekimi kesin ve kalıcı tedavi olarak uygulanabilirliğe sahiptir. Yaş kriteri genellikle ön planda olmamakla beraber, çözümün yeterli düzeyde uygulanıp uygulanamaz durumda olması ön planda bulunur. 30’lu yaşların son dönemlerinde yaşanan sık dökülmeler beraberinde ekim zorunluluğu gibi zorunlulukları beraberinde getirebilir.

Saç Ekimi Sonrası Dönem

Dökülen saçların tamamında mevcut olan sorunun giderilmesine yönelik olarak uygulanan tedavi saç ekimi sonrası saç derisinde kırmızı yaraya benzer kabuklanmalar görülür. Tedavinin uygulanmasından sonraki süreç de en az tedavi kadar önemlidir. Günde bir kez yıkama sonucunda kabuklanmalar ortadan kalkar. 1 hafta-10 günlük süre içerisinde yaşanan kötü görünüm kaybolur. Saç ektirenlerde gözlü görülür farkın oluşmasında 5 ve 6.aylar oldukça önemli bir konumda bulunur. Her ay giderek daha da belirginleşen saçlar, giderek istenen görünüme yakın hal alır. Saç ektirenler sonuçları 9.aydan itibaren net şekilde alırlar.

Seanslar aşamasında lokal anestezi uygulanır. Saç derisine yapılacak olan ekim için öncelikli olarak vücudun uygun olan noktalarından kıl dokusu alınarak sonrasında saç derisine iğneler yardımıyla tek tek yerleştirilir. Zararsız bir yöntemdir.

Saç ekimi sonrasında yaşanabilecek olumsuzluklarla karşılaşmak istemeyenler için sunduğumuz özel ve doğal saç çoğaltma yöntemiyle hizmet veriyoruz. Saç ekimi işlemi değil çok daha etkili seviyede sonuçları alabilmenizi sağlamaktayız.

Saç Çoğaltmada Biyolojik Büyüme Faktörü

Saç dökülmeleri ileri seviyeye ulaşanlar için saçların tamamının dökülmesi yerine mevcut saçların çoğaltılmasını sağlamaktayız. Biyolojik büyüme faktörünü aktif seviyede kullanıyor olmamızın farkını seans aşamasında görebileceğiniz gibi, seanslar sonrasındaki avantajlarla da rahatlıkla görebilirsiniz.

Dökülen saçları gürleştirme üzerine hem sağlıklı hem de yeni anlayışla hareket etmekteyiz. Mikroiğneleme şeklinde gerçekleştirdiğimiz biyolojik büyüme faktörü desteğiyle birlikte yeni saçların çıkmasında ve saç köklerinin desteklenmesinde en özel avantajları sunuyoruz.

Başarı yüzdesi oldukça yüksek olduğu gibi ağrı, sızı, kanama, morluk veya şişme gibi olumsuz durumların hiçbirinin yaşanmamasında da etkilidir. Kalıcılık açısından çıkan saçların dökülme nedenine göre değişkenlik gösteren bir çözüm olarak tanımlanır.

Genetik yaşanan dökülmelerin tamamında, saç derisinde mevcut olan saçlarınızın korunmasını sağladığımız gibi; güçlendirme ve aynı zamanda çoğalmalarını da sağlarız. Genetik saç dökülmesi sorununa sahipseniz, işlemimize ek olarak vitamin ya da sprey gibi desteklerle kısa süreli seanslarla dökülmelerin azaltılmasını sağlayabilirsiniz. Saçlarınıza özel yaklaşımımız sayesinde başarılı sonuçları alabilmenize doğrudan etki eder seviyedeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35