S Clinic Saç Çoğaltma Saç Ekimine Destek Olur Mu?

S Clinic Saç Çoğaltma

Günümüzde artan teknoloji ve saç gelişimi üzerindeki çalışmalar sayesinde saç dökülme problemiyle karşılaşan insanlara birçok seçenek sunuluyor. Mesela bizler S Clinic olarak Türkiye’de patentli saç çoğaltma yapan ilk marka olarak kendi doğal saçlarınızı bütünsel tıp anlayışıyla çoğaltıyoruz. Uyguladığımız saç çoğaltma protokolü; biyolojik kök hücre yöntemiyle elde edilen saç büyüme faktörleri içeren S Clinic ler için özel olarak formüle edilen serumun saç köklerine uygulanması işlemidir.

S Clinic Saç Çoğaltma İşlemi Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Etkili Midir?

Evet etkilidir. Saç ekiminden önce ve saç ekiminden sonra etkisi diye iki aşamada inceleyebiliriz.

Saç Ekiminden Önce

Ense bölgesindeki donör bölgesinde saçı az olan kişilerde enseden alınacak saçı çoğaltmak ve güçlendirmek, kapanacak alanı küçültmek için kullanılabilir. Çoğu zaman saç ekimine bile gerek kalmayabilir. Sonuçlarımıza bakmak için S Clinic Instagram hesaplarımızı inceleyebilirsiniz.

Saç Ekiminden Sonra

Saç ekiminden yaklaşık üç ay sonra uygulanabilir. Böylece ekimle elde edilen sonuç doğallaşır. Ekim yapılan saçlar güçlenir ve sağlığına kavuşur. Saç çoğaltma işlemimizin yanında ev bakım ürünlerimizle de ev bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Sürekli kullandığınız ürünlerde (örneğin şampuan) saç bakımınız için çok önemlidir. Ürünlerimizi incelemek ve satın almak için sitemizden bakabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35