Moraterapi ile Gıda Bağımlılığınızdan Kurtulup Sağlıkla Kilo Verin

Moraterapi ile Gıda Bağımlılığınızdan Kurtulup Sağlıkla Kilo Verin

Pandemi sonrasında insanların çoğunun kurtulamadığı kabusu olan kilo problemleri ve evde hareketsiz yaşamın getirisi bağımlısı olunan fast food tüketimi günümüzün en ciddi sorunlarından biri haline geldi. Kişinin dış görünüşünü dolayısıyla psikolojisini etkilediği gibi sağlıksal problemleri de beraberinde getiren bu sorundan ve bir türlü vazgeçemediğiniz gıda bağımlılığınızdan (karbonhidrat, şeker vs.) moraterapi (biorezonans) uygulamasıyla kolaylıkla başa çıkabilirsiniz.

Moraterapi uygulaması size düşkün olduğunuz gıdalara karşı isteksizlik oluşturmak (şeker, çikolata, karbonhidrat, abur cuburlar), psikolojik olarak sizi iyi hissettirmek kilo verme sürecinde sizi stresten ve kaygıdan uzaklaştırmak, metabolizmanızı hızlandırmak bu sayede kilo vermenize yardımcı olmak gibi faydalar sağlamaktadır. Birçok kişide unlu gıdalara karbonhidratlara bağımlılık vardır (ki bu besinlerin bağımlılık yaptığı kanıtlanmıştır) ve bu kişiler için diyet yapmak diyete sadık kalmak oldukça zorlayıcı olabilir. Diyet ve spor kilo verme sürecinizde size tek başına yeterli olmayabilir. Moraterapi karbonhidrat, şeker vb maddelerin vücuttaki frekansını siler. Böylece yapmış olduğunuz diyet ve spordan da maksimum verimi alırsınız. İştah azaltıcı terapi ile o besinlerden kendi isteğinizle uzaklaşmış olursunuz.

Moraterapi, yan etkisiz bir uygulama olup herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Uygulama sonrası aç kalma, yemek yeme krizleri ve sinir yaşanmaz. Bu nedenle anksiyete, depresyona eğilim gibi olumsuz durumlarla da karşılaşmazsanız. Aksine kendi iradenizle bağımlısı olduğunuz yiyeceklerden vazgeçerek özgüveniniz artar ve kendinizi daha rahat hafiflemiş hissedersiniz. Moraterapi uygulamasıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için S Clinic şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz, sağlıklı günler dileriz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35