Mikro İğneleme ve Kök Hücre Uygulamasıyla Saç Çoğaltma

Can sıkıcı seviyeye ulaşan saç kayıplarının yaşanmasının ardından gelen süreç saçların tamamen kaybedilmesi durumudur. Saçlardaki dökülme belirli zaman dilimi boyunca gerçekleşir. Az seviyede başlayan kayıplar zaman geçtikçe çoğalır ve durdurulamaz boyutlara ulaşır. Saç derisinde yer alan köklerde tam anlamıyla zayıflamanın yaşanması durumunda gerçekleşen saç dökülmesi durumuna çözüm olarak kök hücre uygulamasıyla saç çoğaltma tercih edilir.

Kök Hücre Uygulamasıyla Saç Çoğaltma ve Diğer Uygulamalar

Günümüzde aktif olarak uygulanan yöntemler, güzel görünümlü saçların oluşturulmasını sağlamaya yönelik aktif olarak sunulur. Saç ekimi başta olmak üzere; PRP ve mezoterapi sıklıkla saçların güzelliklerinin yeniden sağlanmasına yönelik olarak uygulanırlar ancak bizim uyguladığımız yöntem olan kök hücre uygulamasıyla saç çoğaltma işlemi özel ve patentli formülü ile diğer yöntemlerden kendini ayrıştırmayı başarmıştır.

Saç Ekimi

Vücuttaki saç derisi haricinde olan bölgelerden donör kıl köklerinin alınarak saçlara dikilmesi işlemi olarak tanımlanır. Ortalama olarak 5000 tel ekimin gerçekleştirilmesiyle beraber iki farklı teknikle uygulanır. Saç dökülmelerinin geri dönüşü olmadığı zamanlar için kullanılıyor olması en önemli nokta olarak tanımlanmıştır.

PRP Saç Tedavisi

Dökülmüş olan veya dökülmeye devam eden saçların tamamı için uygulanabilir saç tedavisi yöntemidir. PRP yönteminde vücuttan alınan kan işlemden geçilerek yenilenir ve tekrar enjeksiyonu gerçekleştirilir. Yeni saçların çıkmasını destekleme amacıyla sağlanan tedavi işlemi olarak tanımlanmaktadır.

Mezoterapi

Zayıflayan saç köklerinin tamamına yönelik olarak güçlendirme amacıyla sağlanan mezoterapi yöntemi oldukça ayırt edicidir. Modern saç çoğaltma teknikleri arasında sınıflandırılıyor olmasıyla uygulama aşamasından başlayarak çözümün tamamlanmasına kadar geçen aşamada tamamen fark yaratan olanakları sağlar. Bizim sahip olduğumuz çözüm yöntemimiz saç ekimi, prp ve mezoterapi uygulamalarının tamamından oldukça farklı şekilde işler. Sağlıklı gür saçlar sahibi olabilmeniz adına mikroiğneleme ve kök hücre uygulamasını sunmaktayız.

Mikro İğneleme ve Kök Hücre Uygulamasıyla Saç Çoğaltma Nasıl Etki Eder?

Biyolojik saç büyüme faktörleri saçların çıkmasında ve aynı zamanda saç derisine tutunmasında önemli derecede fark yaratır. Mikroiğnelemeyle birlikte kök hücre yöntemimiz diğer yöntemlerden ayrılan bir işlemdir. Yaş grubu fark etmeksizin uygulamanın yapılabilir olması, kolaylıkla başarılı sonuçların alınmasına olanak sağlar. Erkek tipi saç dökülmeleri, saç ekimi öncesinde veya saç ekimi sonrasında yöntemimiz tamamen doğal şekilde uygulanabilir durumdadır. Saçlarınızın güçlendirilerek yeni saçların çıkmasını biyolojik faktörlerle destekliyor olmamız, seansların kolaylıkla tamamlanmasıyla mümkün olur. Bazı durumlarda saç ekimine gerek kalmaksızın doğal saç çoğaltma işlemimizin farkını görebilirsiniz.

Erkekler için olduğu gibi kadınlarda da başarılı sonuçların alındığı yöntem uygulaması, saçların durumuna göre farklı seanslara dağılım gösterir. Saç ekiminin kadınlar için başarılı sonuçları vermemesi nedeniyle özellikle; boya, hormon değişimleri, vitamin eksiklikleri veya farklı nedenler dolayısıyla yaşanan seyreklikler tamamen kapatılır. Menopoz sonrası dönemi için de avantajlı saç çoğalması sonuçlarını sunmaktayız. Gelişmiş bir yöntem olarak uyguladığımız işlemlerin seanslarından sonra hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hiçbir şekilde olumsuz etkiye sahip olmayan mikro iğneleme ve kök hücre uygulaması acısız şekilde gerçekleşir. En hassas ciltler için bile uygulanabilir durumdadır. Saç seyrelmesi sorunlarınızın tamamına yönelik olarak, saçlarınızın hepsini kaybetmeden önce hizmetimizden başarıyla faydalanabilirsiniz.  

Mikro İğneleme ve Kök Hücre Uygulamasıyla Saç Çoğaltma” yazısında 2 düşünce

  1. cihan diyor ki:

    Merhaba
    35 yaşındayım ve kafamın tepe kısmında seyrelmeler var. aynı bölgedeki saç tellerim çok zayıf ve inceler. 5 yıl önce kafamın tepe kısmına alın bölgesine kısmi olarak saç ekim yaptırmıştım. Şimdi mikro iğneleme kök hücre işleminden yaptırmak istiyorum fiyat ve seans bilgisi rica ediyorum sizden. teşekkürler

    • HAİR35.COM diyor ki:

      Merhaba Cihan Bey, saç ekimi sonrasında bize gelen danışanlarımız da çok iyi sonuçlar elde etmekteyiz. Saçınız hakkında en sağlıklı yorumu yapabilmek ücretsiz analizimiz sonrasında mümkün olabilmektedir. Fiyat bilgisi ve detaylı bilgi analizlerimiz sırasında kliniklerimizde verilebilmektedir. Uygulanan işlemden kısaca bahsetmemiz gerekirse yapılan işlem biyolojik kök hücre yöntemi ile elde edilen saç büyüme faktörleri ve saçı besleyip, güçlendiren birçok madde içeren patentli ve onaylı özel bir serumun mikro iğneleme ile saç köklerine uygulanması işlemidir. Uygulanan işlem tamamen fizyolojik bir işlemdir. Saç köklerine uygulanan saç büyüme faktörleri kökleri canlandırarak yeniden saç oluşumu sağlar. Öncelikle varsa dökülme durur, mevcut saçlar güçlenir ve 6. seans sonrasında yeni saçlar çıkmaya başlar. 15 günde bir toplam 12 seans olarak uygulama yapılmaktadır. Ağrısız bir işlemdir. Yaşam kalitenizi düşürmeden gerçekleştirilir. Ücretsiz analiz ve detaylı bilgi için bize +90 530 301 46 26 ve +90 312 219 43 42 numaralarından ulaşabilirsiniz efendim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35