Mezoterapisiz Doğal Saç Gürleştirme

Saçlarda yaşanan açılmalar, dış görünüm açısından önemli derecede fark oluşmasına neden olur. Sadece fiziksel olarak değil aynı zamanda motivasyon düşüklüğü, sosyal ilişkilerde zayıflama gibi psikolojik anlamda da olumsuz sonuçları oluşturur. Mezoterapi saç tedavisi son zamanlarda popülerliğini artırmış durumdadır. Dökülme, açılma ve hatta kelleşmeye kadar varan saçların zayıflaması sorununu tamamen ortadan kaldırmaya yönelik olarak işlemler bütünü olarak tanımlanabilir. Mezoterapi gelişmiş saç bakımı şeklinde de isimlendirilebilen fark yaratan bir tedavi yöntemi olarak tanımlanır. Saçlar için ihtiyaç duyulan vitamini, minerali, aminoasitleri ve yüzey genişleticilerin saçlı deriye enjekte edilmesiyle uygulanır. Saç mezoterapisi, saçlara direkt olarak yapılan enjeksiyonla beraber etkilerini göstermeye başlar.

Saç dökülmesine takviye olarak satışa sunulan saça sürülen diğer ürünlere göre etkinlik açısından çok daha avantajlı olmasıyla kullanılabilir durumdadır. Saç derisine yapılacak olan müdahaleyle saçlı deride dolaşımı başlatır. Tellerin dışarıdan takviyeyle beslenmesine olanak sağlayan işlemdir. Saç ekim uygulamalarından tamamen farklı şekilde gerçekleştirilir.

Yan etki açısından ilaçlarla beraber yapılan iğneler sonucunda uygulama bölgesinde irritasyon oluşumu görülür. Saç köklerine ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayan işlem aşamalarına sahip olarak tamamlanır. Genel olarak beş adımda mezoterapi işleminin tamamlanmasına mümkündür. Özel bir uygulama olduğu gibi saçlarıyla alakalı çoğunlukla şikayetçi olanların yaşadıkları sorunların tamamının giderilmesinde de önemli seviyede etkiye sahiptir. Saç mezoterapi tedavisi kolaylıkla tamamlanabilir özellikte olmasıyla diğer tedavi yöntemlerinden ayrılır. PRP ile saç çıkarma gibi işlemlerle temel hedef açısından da farklılık gösterir.

Bizim yaptığımız işlem mezoterapisizdir. Saç çoğaltma talebine sahip olanlar için, saçların tamamının kaybedilmesinden önce saçların dökülmesini durdurmak ilk hedefimizdir. Sonrasında saçların güçlendirilerek seanslardaki özel uygulamalarımızla güçlenen saçlarınız tamamen doğal görünüm kazanır. 

Mezoterapi Saç Tedavisi ve Biyolojik Kök Hücre İşlemi Arasındaki Fark Nedir?

Biyolojik kök hücre yöntemi olarak tanımlanan işlemlerimiz, mezoterapiden ayrılan özelliktedir. Saç gürleştirme tedavisi olarak hiçbir şekilde yan etki olmadan tamamen bireysel uygulama sayesinde doğal ve yoğun saç görünümünü sunuyoruz.

Dökülmelerinden şikayetçi olanlar için mevcut olan fark yaratan uygulamamız sayesinde tamamen saçlardaki kaybın önüne geçmekteyiz. Daha fazla kayıp olması demek saçların tamamen dökülmesi anlamına gelebilmektedir. Mezoterapisiz doğal saç çoğaltma işlemimizdeki temel hedef saçların çıkmak için yeterli gücü bulmalarını sağlamaktır. Yaptığımız işlemlerle beraber kolaylıkla sağladığımız ayrıcalıklı sonuçların farkını kısa süre içerisinde görebilme ayrıcalığını sizlere sunmaktayız.

En fazla 8 seanslık sürenin ardından yeni saçların çıkmaya başladığını görebileceksiniz. Biyolojik kök hücre çalışmalarımızı yeni nesil mikroiğneleme yöntemiyle gerçekleştiriyoruz. Saçların çoğalarak en iyi şekle girmelerini sağlama üzerine sahip olduğumuz doğal çalışma anlayışıyla başarılı sonuçları alabilmenizde etkiliyiz.

Saç çoğaltma seanslarınızın tamamlandıktan sonra eski ve yeni haliniz arasındaki farkı gözlerinizle görebilirsiniz. Her seansın tamamlanmasının ardından hayatınıza kaldığınız yerden kolaylıkla devam edebilme avantajınız bulunur. Hiçbir şekilde olumsuz etkisi yoktur. Mezoterapide oluşabilecek yan etki yaşanmaz. Siz de saçlarınızın tamamı dökülmeden önce sunduğumuz olanaktan yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35