Krem Eldiven Mucizesiyle Tanışın

Krem Eldiven

Koruyucu losyonlar, cilt hücrelerinin dış tabakasına bağlanır ve cildinizi kirleticilerden, tahriş edici maddelerden, kozmetik ürünlerden ve diğer zararlı unsurlardan koruyan görünmez bir kalkan oluşturur. Krem eldiven, cildi UV ışınlarına, suya, soğuk veya kuru havaya ve diğer tahriş edici maddelere ve kuru veya tahriş olmuş cilde neden olan elementlere karşı koruduğu için cildin kendi doğal nemini ve yağlarını korumasına yardımcı olur.

Krem eldiven cildin üzerinde koruyucu katman oluşturur ve bu katman ile bir kalkan görevi görerek cildin tahriş edici dış unsurlara karşı korunmasında etkilidir. Bu koruyucu katman cildi kaplar. Böylece Krem Eldiven, ciltte var olan problemlerin giderilmesinin yanında cildi dış etkenlere karşı kaplayarak cilt problemlerinin başlamasına da engel olur.

DOĞAL İYİLEŞTİRME GÜCÜ: Cildin dış tabakasının bütünlüğünü güçlendirerek sert hava koşulları, tahriş edici maddeler, sabunlar, kirlilik vb. nedenlerle kuru veya tahriş olmuş cilde nemi geri kazandırır ve bir kez restore edildiğinde cildin kendi kendine iyileşmesini sağlar.

UZUN ÖMÜRLÜ HİDRASYON: Bu koku ve renklendirici içermeyen yatıştırıcı losyon, 4 ila 12 saat veya daha uzun süre dayanır ve yıkanmaz, ev ve işyerinde tahriş edici maddelere ve toksinlere karşı uzun süreli koruma sağlar. Cilt hücrelerinin eksfoliye edici dış tabakası ile doğal olarak çıkar.

ALERJEN İÇERMEZ: Hipoalerjenik ve komedojenik olmayan bu formül, cilt alerjilerini, kızarıklıkları ve nem kaybını önlemeye yardımcı olduğu için hassas cilde sahip kişiler için mükemmeldir.

İçeriğindeki stearik asit sayesinde Cilt bariyerini güçlendirir, su kaybına karşı koruma sağlar. Hassas ve tahriş olmuş ciltler için kullanılması önerilir, sedef hastalığı ile oluşan pullanmayı ve kaşıntıyı azaltır.

Egzamanın temel belirtileri arasında bulunan kızarıklık ve yoğunluğu değişen kaşıntı, pullanma, aşırı kuruma ve döküntüler egzama geçiren insanların en büyük kabusudur. Ciltte herhangi bir tahrişe sebep olmamak için cildin kaşınmaması ve yeteri kadar nemlendirilmesi gereklidir.  Krem eldiven içeriğindeki nem veren bileşenler sayesinde egzama kaşıntınızı ve pullanmanızı hafifletir.

Dimetikon, nemi cilde hapseder ve cildin nemli kalmasını sağlar. Ciltteki çatlaklar arasındaki boşlukları doldurmada etkilidir.

İzopropil miristat,  cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olarak nemin hapsedilmesini sağlar. Kuru ciltler üzerinde cilt bariyerini yumuşatmada etkilidir.

Krem eldivenin eşsiz formülü sayesinde sizler de cilt kuruluğu, kuruluğa bağlı kaşıntı gibi problemleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Krem eldivenin mucizesiyle Hair35 web sitemizden veya S Clinic şubelerimizden tanışabilirsiniz, sağlıklı günler dileriz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35