Kolajen İp Protokolü Nedir? Yaşlanmayı Erteleyin!

Kolajen İp

Herkes aynaya bakınca daha dinç ve kırışıksız bir görünüm görmek ister. Ama maalesef kırışıklık oluşumu ve çizgiler kendiniz her ne kadar günlük bakımlarınızı da yapsanız oluşur. Yaşın ilerleyişiyle vücudun hücre ve kolajen üretiminin azalmasıyla birlikte cilt de eski gergin ve diri görünümünü kaybeder. Kullanılan yaşlanma karşıtı bakım kremi ve serumlar da bu görüntüyü bir noktaya kadar hafifletebilir. Yaşlılık, stres, sigara ve alkol tüketimi, sağlıksız bir beslenme tarzı, uykusuzluk gibi etkenler de cildinizin kırışıp deforme olmasında etkilidir. Cildin yaşlanmasının önüne geçmek deri bozukluklarının olmaması için sıvı kaybını önlemek gerekir. Kolajen ipler de bu noktada cildinize yardımcı olur. Böylelikle cildinizde meydana gelen sarkmaların önüne geçilmiş olur.

Kolajen ip ciltte kolajen üretimini uyardığı için kırışıklık giderme etkilerini görmek mümkündür. İşlemler cerrahi müdahale gerektirmemektedir. Cerrahi müdahale gerektirmeyen kolajen ip protokolünün sonuçları kısa ve uzun vadede farklı olabilmektedir. Uygulamanın yapılmasından hemen sonra ciltte %60-70 oranında bir toparlanma gerçekleşir. Kolajen ip uygulaması her cilt tipi için uygun bir işlemdir. Kolajen ip uygulaması uygulandıktan sonra kişilerin kendi gündelik yaşamlarına dönmelerinde bi engel bulunmaması konforuyla da rahat bir uygulamadır. Kolajen ip uygulamasının;

  • Cilt dokularını canlı tutma,
  • Cilt dokularını nemli tutma,
  • Yaşlanma belirtilerini geciktirme,
  • Daha genç ve diri bir cilt oluşumu,
  • Çene hattını daha da belirginleştirme ve hatalarda netlik

gibi birçok görsel avantajı da bulunur. Siz de bu işlem hakkında detaylı bir bilgi almak isterseniz S Clinic şubeleriyle iletişime geçebilirsiniz, sağlıklı günler dileriz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35