Hydrafacial Cilt Bakımıyla Cildinize Sağlık Ve Güzellik Geri Gelsin

Hydrafacial Cilt Bakımıyla Cildinize Sağlık Ve Güzellik Geri Gelsin

Pürüzsüz, canlı ve diri bir cilt kadın erkek fark etmeksizin herkesin hayalidir. Aynaya baktığımızda sağlıkla parlayan lekesiz, sivilcesiz, gözeneksiz bir cilt doğru bakım teknikleriyle artık hayal değil. Hydrafacial ile son teknoloji cildin ihtiyaç duyduğu genel bakımı sağlayan yeni nesil cilt bakım uygulamasıyla tanışın. Yüksek başarı oranı sayesinde son yıllarda popülerliğini tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de fazlasıyla arttırdı. Bunun en büyük sebeplerinden biri hassas ciltlere kadar her cilt tipine uygulanabiliyor olması. Hydrafacial ile cildinizin daha canlı bir yapıya ulaşması artık hayal değil.

Hydrafacial cilt bakımı cihazla uzman gözetiminde vakumlama tekniğiyle yapılan özel bir cilt bakım tekniğidir. Özel vakumlama tekniğiyle yapılan bu uygulama yüz dokusunu temizlemek, arındırmak ve yenilemek için geliştirilmiştir. Uygulama vakum teknolojisiyle cildin detaylı bir şekilde temizlenmesiyle başlamaktadır. Cildin detaylı temizliği sonrasında cildin ihtiyacı doğrultusunda cilt gençleştirme, sıkılaştırma, pigmentasyon gibi sorunlara yönelik başlık ve serumlarla uygulamaya devam edilmektedir. Cihazda bulunan özel solüsyonlar ile cildin yapısı ve ihtiyacına göre kişiye özel bir uygulama sağlamaktadır. Cildin temizlenerek yenilenmesi ve nemlendirilmesi, antioksidan koruması ve akne temizleme uygulamalarının bir arada kullanılmasına olanak sağlar. Hydrafacial cilt bakımı cilde nefes aldırarak yağ ve kirden cilt üstünde ki siyah nokta oluşumunu engellemede etkilidir. Temizlenen ölü derinin altındaki gözenekler açılır ve cilt yağdan arınır. Kırk beş dakikalık bir uygulama sonrasında cilt çok daha genç parlak ve sağlıklı bir görünüm sağlamaktadır. Gözenekleri açar ve rahatlatır. Kadın ve erkek ciltleri için uygundur. Düzenli yapılan uygulamalar sonrasında cildin tüm temel ihtiyaçlarını sağlayan tüm cilt tipleri için uygun bir cilt bakımı uygulamasıdır.

Sizler de cildinizin sağlıkla parlaması ve diriliğini koruması için Hydrafacial uygulamasını S Clinic merkezlerinde deneyimleyebilirsiniz. Alanında uzman kadroyla cildiniz için en uygun teknik tespit edilip cildinizin ihtiyacına göre sonuçlar elde etmek için S Clinic merkezlerini ziyaret edebilirsiniz, sağlıklı günler dileriz!

Hydrafacial Cilt Bakımıyla Cildinize Sağlık Ve Güzellik Geri Gelsin” yazısında bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35