Biz kimiz?

HAİR35.COM olarak yayın hayatımıza 2019 yılında başladık. HAİR35 ailesi olarak, sağlıklı güzelliğin insan yaşamına değer kattığına inanıyor, bu doğrultuda ürün yelpazemizi oluşturuyoruz. Kendimizi her geçen gün yenileyerek gelişen teknolojiye ayak uydurmakta, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Neden biz?

Ürün çeşitliliğimiz, orijinal ürünlerimiz, güvenli teknolojik altyapımız, uygun fiyat politikamız ve hızlı teslimat anlayışımızla sizlere profesyonel hizmet sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Satılan ürünler orijinal mi?

Ürünlerimizin tamamı çalıştığımız yetkili dağıtıcı firmaların ve bizim %100 garantimiz altında ve orijinaldir. Sizlere en iyi markaları en iyi fiyattan güvenle temin etmek için bütün gücümüzle çalışmaktayız.

Fiyat politikamız

Yetkili dağıtıcı firmalar ile yaptığımız özel anlaşmalar ve yüksek alım miktarımız nedeniyle ekstra indirimler elde ediyor bu indirimleri sizlere yansıtıyoruz. Genellikle aynı ürünün rakiplerimize kıyasla bizde daha uygun fiyata olduğunu sizde göreceksiniz. Hatta bu uygun fiyatlar sizi fazlasıyla şaşırtacak.

Kargo politikamız

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile siparişlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Özenle paketlediğimiz ürünleri hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmak için saat 16:00’a kadar gelen siparişleri aynı gün kargoluyoruz.

Ödeme altyapınız güvenilir mi?

HAİR35.COM güvenle alışveriş yapabileceğiniz en güncel teknoloji ve teknik altyapıya sahiptir. Bankaların kullandığı veri alışverişi sırasında güvenliği sağlayan 256 bit SSL sitemi mevcuttur. Bu sayede kart bilgileriniz güvenli bir şekilde doğrudan banka ile iletişim kurar ve ödeme işleminiz gerçekleştirilir. HAİR35.COM olarak kart bilgilerinizi kesinlikle kayıt altına almadığımızı ödeme işleminin tamamen sizin cihazınız ve banka sistemleri arasında gerçekleştiğini belirtmek isteriz.

Resmiyette HAİR35.COM

MEDİKEST SAĞLIK TURİZM A.Ş.
Adresimiz: Beştepe Mh. Meriç Sk. Milaslı Plaza No: 5/A Kat: 10 Daire: 32
Vergi Dairesi: MALTEPE
Vergi Numarası: 6141355932