Hairforte Sprey, Genetik Saç Dökülmesi Karşıtı Sprey

Hairforte Sprey, Genetik Saç Dökülmesi Karşıtı Sprey

Genetik Saç Dökülmesi Karşıtı: Hairforte Sprey, saç dökülmesini önlemek için özel olarak üretilmiştir. Vücudumuzun en önemli bölgelerinden biri olan saçlarımız, gerek genetik gerek yaşamımız boyunca uğradığı deformasyon sonucu dökülebiliyor. Bu dökülme döneminde ve sonrasında pek çok kişi çaresiz kalıp birçok farklı ürünü deneyimliyor. Genetik Saç Dökülmesi Karşıtı: Hair Forte Sprey, diğer tüm dökülme karşıtı ürünlere kıyasla farklı özelliklere ve etkilere sahiptir.

Uygulanan bu tedavi yöntemlerinden büyük çoğunluğu maalesef beklenen başarıyı gösterememektedir. Hal böyle olunca insanlar, doğal olarak saç dökülmesini engelleyen ürünlere daha temkinli yaklaşmayı tercih etmektedir. Ancak birçok insan tarafından denenmiş ve insanların güvenini kazanmış olan Hairforte sprey sayesinde saç dökülmesine karşı koyabileceksiniz. Özellikle de genetik saç dökülmesi konusunda sizi mutlu etme ihtimali çok yüksek.

Saç dökülmesi, birçok farklı nedenden dolayı gerçekleşiyor olabilir. Bu nedenlerden biri ve en çok karşılaşılan problem genetik saç dökülmesi olmaktadır. Saç dökülmesi yaşayan insanlar dökülmeyi durdurmak için pek çok farklı yol ve yönteme başvurmaktadır. Bu tedavi yöntemlerinden bazıları zayıf saç köklerini güçlendirmeyi hedeflerken bazıları ise yeni saç kökleri ekmeyi hedeflemektedir.

Dünya genelinde dökülme karşıtı ürünler denilince akla gelen ilk ürün olan Hairforte sprey, gelişmiş ve tamamen sağlıklı içeriğiyle tüm ezberleri bozarak güçsüz hale gelmiş saç köklerini güçlendirerek yeniden saçlarınızın çıkmasını sağlar. Genetik saç dökülmesi hızla yavaşlar ve durur. Genetik saç dökülmesi, yerini güçlü ve gür saçlara bırakır.

Hairforte Sprey Saç Çıkarır mı?

Hairforte Sprey Saç Çıkarır Mı?

Saç dökülmesi sorununu yaşayan milyonlarca insana çözüm olması için sağlık firmaları tarafından çok sayıda farklı ürün sunulmaktadır. Birçok ürün, büyük beklentiler beslenerek satın alınmakta fakat satın alındıktan sonra bu beklentileri karşılamadığı görülmektedir.

Hairforte sprey, diğer dökülme karşıtı ve genetik saç dökülmesi karşıtı ürünlerden farklı olarak saç köklerine direkt etki eden başarılı ve bir o kadar hızlı çözüm sunan moleküller içermektedir. Dünya genelinde bilimsel laboratuvarlar ve sağlık birlikleri tarafından onay almayı başaran Hair Forte sprey, kullanan kişiler tarafından ciddi derecede olumlu geri dönüşler almayı başarmıştır.

Hair Forte Sprey’in Sırrı Nedir?

Saç dökülmesinin kaynağı sorgulandığında karşımıza pek çok farklı sebep çıkabilmektedir. Ancak %90’ının aynı nedenden kaynaklandığı tespit edilmiştir. Öyle ki, fizyolojimizde önemli görevler üstlenen testosteron hormonunun tetiklediği DHT’nin saç köküne müdahale edip yıpratmaya çalışmasıdır. Bunun sonucunda saç kökleri gitgide zayıflamaya başlar ve artık saçları besleyemez hale geldiğinde de saçlarımız dökülmeye başlar.

Hairforte sprey, içeriğindeki Procapil ve diğer etken maddeler sayesinde saç köklerine direkt etki ederek saç oluşumunu engelleyen ve kökleri sarmış olan DHT’nin etkisini kırar. Saç köklerine vitamin sağlayarak kıl köklerinin tekrar harekete geçip kıl üretmesini sağlar. Ayrıca DHT’nin etkisini uzun vadede yok etmek için 5 Alfa Redüktaz baskılayan Hairforte sprey, çözüm odaklı tedavi yöntemiyle kaybettiğiniz saçlarınıza tekrar kavuşmanızı sağlar ve genetik saç dökülmesi sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Hair Forte Sprey İçeriği

Hairforte Sprey, Hair Forte Sprey ve Genetik Saç Dökülmesi

Ürünü saç dökülmesine karşı etkili kılan en önemli özelliği, gelişmiş ve çok doğru şekilde harmanlanmış içeriğe sahip olmasıdır. Dilerseniz Hair Forte spreyin içerisindeki maddelerden en önemli olarak tanımlanabilecek birkaçını yakından tanıyalım.

Procapil

Saç dökülmesine karşı çeşitli çözümler geliştirmeye çalışan bilim insanları, bugüne kadar belki yüzlerce farklı madde geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Genetik saç dökülmesini engellemeye yönelik geliştirilen en dikkat çekici maddelerden biri Procapil maddesidir.

2007 Yılında çalışmaları tamamlanan ve karşımıza çıkan Procapil maddesinin en önemli özelliği, birkaç maddenin yapabildiği etkiyi tek başına ve daha yüksek başarı oranıyla yapabilmesidir. Diğer yandan saç kökünü besleyen damarlara direkt etki ederek güçlendirmeye çalışan Procapil maddesi, Hairforte sprey ürününde %3 oranında bulunmaktadır.

Bitkisel Gliserin

Hair Forte sprey ürününde bitkisel maddelerin oranı da oldukça yüksektir. O bitkisel maddelerden biri de gliserindir. Bitkisel gliserin maddesi, saç derisine nüfuz ederek oluşacak saç köklerinin hızlı ve kalıcı şekilde ortaya çıkmasını sağlayarak genetik saç dökülmesine negatif yönde etki etmektedir. Hairforte sprey ürünü, %4 oranında bitkisel gliserin içermektedir.

Biyotin

Saç köklerinin gelişmesinde vitamin temelli maddeler oldukça büyük öneme sahiptir. Sağlıklı ve güçlü saçlar için saç köklerinizin iyi bir vitamine ihtiyacı vardır. Hairforte sprey içerisindeki biotin vitamini, bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır.

Saw Palmetto

Saç dökülmesine neden olan en önemli faktör olarak gösterilen DHT’ye karşı Hairforte sprey içerisinde çok güçlü çözümler bulunmaktadır. İşte o çözümlerden biri de Saw Palmetto isimli maddedir. Yine diğer maddeler gibi gelişimi ve kullanımı yoğun bir ar-ge ve tıbbi teknoloji süreçlerinden geçmiş olan Saw Palmetto, DHT ile savaşarak onu yok eder ve uzun kullanımda da saç köklerini zarara uğratan tüm unsurları kalıcı şekilde yok eder. Tüm bu başarılı etkisinin yanında büyük oranda bitkisel olan Saw Palmetto, bu sayede hiçbir olumsuzluk ve yan etkiye sahip değildir.

Apigenin

Hairforte sprey ürününün en önemli maddesi olan Procapil’i desteklemekle görevlendirilmiş bazı maddeler bulunmaktadır. Apigenin maddesi de bu görevi üstlenmiştir. Bu maddenin en önemli özelliği saç köklerinin bağlı olduğu damarlar ile arasındaki bağlantıyı genişletip daha hızlı ve daha etkili sonuç alınmasını sağlamaktır.

Bu maddelere ek olarak; Triethanolamine, Butilen Glycol, Panax Gingseng Extract ve Angelica Polymorpha Sinesis Extract gibi etkili maddeler de Hairforte spreyin içeriğinde yer almaktadır.

Hairforte Sprey Erkek ve Hairforte Sprey Kadın

Hairforte Sprey
Hair Forte Sprey

Dünyada milyonlarca insanın karşılaştığı saç dökülmesi ve genetik saç dökülmesi, genç yaşlı fark etmeksizin her yaşta ortaya çıkabiliyor. Yaş faktörünün dışında saç kaybının cinsiyetinin de olmadığını söylemek gerek. Bize genellikle erkeklerin saçı dökülüyor gibi gelse de günümüzde saç dökülme sorunuyla karşı karşıya kalan kişilere bakıldığında hem kadınlar hem de erkeklerin olduğu görülmektedir.

İşte tam da bunun için Hairforte Sprey Erkek ve Hairforte Sprey Kadın ürünü özel olarak üretilmiş ve sunulmuştur. Bu iki ürün cinsiyet bazlı olarak saç dökülmelerine karşı özel olarak formüle edilmiştir. Bu sayede kendinize uygun olan ürünü alıp en yüksek verimi elde edebilirsiniz.

Hairforte Sprey Kullanımı

Elbette ki herkes, kullandığı üründen en yüksek verimi almayı hedefler. Özellikle sağlık ürünlerinde, en yüksek verimi almak için o ürünü en doğru şekilde kullanmak gerekiyor. Aksi takdirde üründen başarılı sonuç alma olasılığınız düşecektir. Hairforte sprey ürününden kalıcı bir verim almak için en az 6 ay boyunca sürekli ve düzenli olarak bu ürünü kullanmalısınız. Kullanıma ara vermeniz ya da bırakmanız, ürünün tüm yararını (etkisini) yok edecektir.

 • Kullanmadan önce Hairforte Sprey şişesi birkaç saniye boyunca çalkalanır. Ardından kuru saça bir miktar uygulanır.
 • Uygulama esnasında dökülen bölgeye odaklanılmalıdır.
 • Uygulandığı bölgeyi ıslak hale getirecek kadar uygulanması yeterlidir. Damlalığın kullanım miktarı için de aynı durum geçerlidir.
 • Damlalık kullanılıyorsa 1 ml, sprey kullanılıyor ise 6 sıkım yeterli olacaktır.
 • Masaj yaparak tüm saç bölgesi yaş duruma gelene kadar uygulanır.
 • Tam etki sağlamak amacı ile uygulamadan sonra en az 4 saat baş ve çevresi yıkanmamalıdır.
 • Ürünün en iyi şekilde sonuç vermesi için ilk 3 ay günde 2 kez kullanılmalıdır.
 • 3 aydan sonra günde 1 kez kullanılması tavsiye edilmektedir.

Saç dökülmesine etkili olabilmesi için kullanım talimatına dikkat edilmelidir. Hair Forte sprey yüksek etkili formülü sayesinde doğru şekilde ve düzenli kullanıldığı zaman saçı derinlemesine besler, dökülmeleri en aza indirir.

Hairforte Sprey, Xpecia Tablet ve Şampuan

Hairforte Sprey, Hair Forte Sprey ve Genetik Saç Dökülmesi

Hair forte sprey, güçlü bir ürün olmakla birlikte bu spreyin yanında başka takviye ürünler kullanmak yararınıza olacaktır. Öyle ki, bu spreyi kullandığınız dönemde kullandığınız vitaminler, takviye ürünler hatta şampuanınız bile oldukça önemlidir.

Hairforte sprey kullanıldığı dönemde dermatologlar ve hekimler tarafından Xpecia tablet kullanımı da tavsiye edilmektedir. Xpecia tablet, son bilimsel gelişmeler ışığında saç dökülmesi problemi için özel olarak üretilmiştir. Bu etkili ürünün, Xpecia Erkek Tablet ve Xpecia Kadın Tablet şeklinde cinsiyetlere özel olarak geliştirilmiş 2 farklı formu bulunmaktadır. Hairforte sprey, Xpecia tablet ve genetik saç dökülmesine karşı etkili bir şampuan ile 3 ürünün beraber kullanılması en etkili sonucu almanıza yardımcı olacaktır.

Peki, hangi şampuanı kullanmalı?

Saç dökülmesine ve saç köklerinin gücünü kaybetmesine karşı koyabilecek. Genetik saç dökülmesine karşı etkili ve dökülmenin ana nedenlerinden biri olan DHT üretimini inhibe ederek saç büyümesini teşvik eden bir şampuan tercih etmek doğru olacaktır. Bu bağlamda bizim size önerebileceğimiz bu özellikleri içerisinde barındıran S Hair ve DermaPlus MD CeceMED Prevent Hair Loss şampuanları bulunmaktadır.

S Hair Şampuan
S Hair Şampuan

Saç dökülmesine ve saç köklerinin gücünü kaybetmesine karşı koyabilecek S Hair şampuan, Hairforte spreyin yanında iyi bir tercih olacaktır. Çoklu etki özelliğine sahip olan bu şampuan, saç dökülmesinin yanı sıra kepek vb. günlük saç problemleriyle de güçlü şekilde savaşmaktadır.

DermaPlus MD CeceMED Prevent Hair Loss Shampoo
DermaPlus MD CeceMED Prevent Hair Loss Shampoo 300 ml

Hairforte sprey ile birlikte kullanabileceğiniz bir diğer şampuan önerimiz ise DermaPlus MD CeceMED Prevent Hair Loss Shampoo isimli şampuandır. Saç tipi fark etmeksizin tüm saç tiplerinde başarılı sonuçlar veren CeceMED Prevent Hair Loss, saç köklerine kadar inerek saç dökülmesini engellemektedir.

Hairforte Sprey Yan Etkileri

Bir sağlık ürünü alacağımız veya aldığımız zaman ilk dikkat ettiğimiz hususlardan biri şüphesiz yan etkilerdir. Hair forte sprey ürünü, bilinen hiçbir yan etkiye sahip değildir.

Çok seyrek olarak görülen içerisindeki maddelere alerjisi olan kişiler için kısa süreli etkileri olabilir. Ancak böyle bir durumda ürüne kısa bir süre ara vermeniz alerjinin etkileri yok edecektir. Saç dökülmesi ürünlerinde akla en çok gelen soru cinsellik üzerinde olumsuz etki yapıp yapmadığıdır. Bölgesel uygulanan bir ürün olduğu için böyle bir yan etkisi yoktur ve daha önce hiç rastlanmamıştır.

Hairforte Sprey Faydaları & Sonuç

Dünya çapında kendini kanıtlamış bir ürün olan Hairforte sprey, kendisini rakiplerinden ayıran pek çok farklı özelliğe sahiptir. Bu özelliklerden en dikkat çekeni, çok hızlı etki kabiliyetine sahip olması. Öyle ki Hair forte sprey, kullanıldığı andan itibaren saç köklerine etki ederek onların yeniden harekete geçmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Bu sayede saç dökülmesi ilk andan itibaren azalmaya başlar.

Gelişmiş ve son tıbbi maddelerden oluşan içeriği ile sunulan ürün, sağlıklı şekilde saç dökülmesine engel olurken uygun fiyat politikası sayesinde herkesin kullanabileceği özelliğe de sahiptir.

Siz de hem sağlıklı, hem başarı oranı yüksek ve aynı zamanda uygun fiyata sahip bir saç dökülme karşıtı ürün kullanmak istiyorsanız, Hairforte sprey sizin için çok iyi bir tercih olacaktır. Hızlıca ürünü buradan satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hairforte Sprey, Genetik Saç Dökülmesi Karşıtı Sprey” yazısında 39 düşünce

 1. Berk diyor ki:

  Sawpoo şampuan ile kullanılabilir mi birde xpecia tableti yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve tam olarak bir etki göstermedi normalmidir

 2. Yakup Aslan diyor ki:

  Hairforte gerçekten çok başarılı bir sprey, hair35 ekibi hairforte konusunda çok başarılı bir ekip. 🙂

 3. Emre Keskin diyor ki:

  Ürünleriniz gerçekten çok kaliteli, rakiplerinize göre çok güzel bir destek süreci sağlıyorsunuz. 🙂

 4. Ahmet diyor ki:

  Mrb. 25 gündür düzenli olarak Haırforte sprey +xpecia tablet +sawpoo sampuan kullanıyorum.Saçlarımda dökülmeler arttı…Bu durum ne zaman düzelir.Ürünlere güvenerek, devam etmeli miyim. Tşk

  • HAİR35.COM diyor ki:

   Merhabalar 3 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanmalısınız. Özellikle sprey ve tableti günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere düzenli kullanmanız gerekmektedir. 3 ay boyunca düzenli kullanmanız durumunda saçlarınıza olumlu yönde etkisini kesinlikle göreceksiniz.

 5. Zehra Şahin diyor ki:

  Hassasiyetiniz o kadar güzel ki, ürünleriniz hakkında çok başarılı bir açıklama olmuş. Ekibinizde şahane. 🙂

 6. Mustafa Kaplan diyor ki:

  Sattığınız ürünler hakkında böyle detaylı bilgiler sunan sayfalarınız olması çok güzel, müşterinize gerçekten değer veriyorsunuz. .)

 7. Fatih diyor ki:

  Sattığınız ürünler hakkında bilgilendirici içeriklerin sitenizde bulunması çok güzel. Video olması da ayrı detaycılık katmış. 🙂

 8. Enes Can diyor ki:

  Ürünler şahane, ekip şahane, ürünler hakkında detaylı bilgilendirme de şahane. Muhteşem ekipsiniz hair35 çalışanları. 🙂

 9. İsmail Avcı diyor ki:

  Ürünler hakkında böyle detaylı sayfaların olması gerçekten çok güzel olmuş ellerinize sağlık 🙂

 10. Osman Yüksel diyor ki:

  Sattığınız ürünler hakkında böyle bilgilendirici bilgiler vermeniz çok güzel, ürünü sipariş etmeden önce bilgileri okuyarak sipariş verdim. 🙂

 11. Kemal Özel diyor ki:

  Saç spreyi olarak gerçekten çok başarılı bir ürün Hairforte. Hair35 ekibi olarakta ürünlerinizin detaylı bilgilendirmesini yapmanız çok güzel. 🙂

 12. Ramazan Koç diyor ki:

  Saç dökülmesine karşı gerçekten de iyi gelen bir ürün. Sattığınız ürünlerin bu kadar detaylı bilgilendirmelerini yapmanız da çok güzel bir şey. 🙂

 13. Mustafa diyor ki:

  Ürünleriniz hakkında bu kadar detaylı bilgi sayfaları oluşturmanız çok güzel, öncelikle bunun için sizleri tebrik ediyorum. 🙂 Ürünlerinizi bir süredir kullanıyorum, çok başarılı buluyorum. 🙂

 14. Kadir diyor ki:

  Ürün içeriğini ve yapısını, kullanımı ve etkilerini bu kadar detaylı anlatmanızı gerçekten şahane bir durum, teşekkürler. 🙂

 15. Halil diyor ki:

  Ürünün içerisindeki maddeleri tek tek açıklamanız çok faydalı olmuş gerçekten. Ürün hakkında çok bilgim yoktu, sayenizde bilgilendim. 🙂

 16. Erdem Kese diyor ki:

  Sprey çok etkili uzun süredir kullanıyorum. Sitenizde sattığınız ürünler hakkında böyle bilgi veren kısımlar olması şahane. 🙂

 17. Salih Bozkurt diyor ki:

  Genelde ticaret siteleri, bu tarz bilgiler vermez. Ancak hair35’i uzun süredir takip ediyorum, ürünlerini satmanın yanı sıra müşterilerini de bilgilendirdikleri için ekibinize teşekkür ediyorum.

 18. Ertan Avcı diyor ki:

  Şimdiye kadar sattığı ürünle böyle ilgilinen şirket görmedim taktir ediyorum gerçekten. Ürünün en ince detaylarına kadar anlatmışsınız bu çok güzel bir şey.

  • HAİR35.COM diyor ki:

   Ne kadar süredir kullanıyorsunuz efendim? Bu tür ürünleri Xpecia tablet gibi takviye edici gıdalarla desteklemek etkisini arttıracak ve gözle görülür sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Ek olarak bu tür ürünlerde düzenli, istikrarlı ve uzun süre kullanım çok önemlidir bu ihmal edildiğinde ürünün çok az etkisi olacak ya da hiç olmayacaktır. Biz etkisini görebilmek için en az 6 ay düzenli kullanılmasını tavsiye ediyoruz efendim.

 19. Abdullah Soylu diyor ki:

  Yazıyı sonuna kadar okudum ve benim gibi tam bilgi sahibi olmayan kişiler için çok açıklayıcı olmuş. 🙂
  Hafta içi bir kaç ürününüzden sipariş geçeceğim. 🙂

 20. Necla Duru diyor ki:

  İlk defa bir ürün satış sitesinde ürünle ilgili bilgiler görüyorum. Bu çok güzel bir şey, çok faydalı bilgiler içerik makaleniz. Ben ilk defa internet üzerinden krem alacağım ve bu içeriği okuduktan sonra hair35 ürünlerini kullanma kararı aldım. 🙂

 21. Mahmut Ekici diyor ki:

  Böyle güzel bilgiler paylaşmanız çok güzel, sattığınız ürünler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için güzel fırsat.

 22. Furkan Aktaş diyor ki:

  Bilgi sahibi olmayanlar için çok faydalı bilgiler içeriyor, bende saçlarımdan dert yanan birisiyim ve bilmediğim bir kaç şey öğrendim sayenizde, teşekkürler bu değerli yazı için. 🙂

 23. İrem Geliç diyor ki:

  Ürün satışından ziyade böyle faydalı bilgiler içeren makale yazmanız hem ürün hakkında bilgisi olmayanlar için hemde merak edenler için çok faydalı.

  • HAİR35.COM diyor ki:

   Bu değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Sattığımız her ürün hakkında müşterilerimizi bilgilendirmek görevimiz efendim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek | HAİR35